top of page
white_logo_transparent_background.png
"Bring Together Lithuania" / "Jungtis Lietuvai"

Programa kviečia lietuvių diasporos jaunimą (18-26 metų) įgyti profesionalios patirties ir atrasti šiuolaikinę Lietuvą. 6 savaičių vasaros stažuočių programos metu talentingiausias lietuvių diasporos jaunimas ne tik turi galimybę pasisemti patirties pirmaujančiose įmonėse ir organizacijose, susitikti su Lietuvą kuriančiais lyderiais, bet ir pažinti modernią, inovatyvią valstybę bei savo lietuvišką identitetą.

PROFESINĖ PATIRTIS
IR RYŠIAI

"Bring Together Lithuania" suteikia galimybę lietuvių diasporos jaunimui 6 vasaros savaites stažuotis Lietuvoje įsikūrusiose lyderiaujančiose įmonėse, startuoliuose, viešajame sektoriuje ir organizacijose. O taip pat - užmegzti asmeninius ir profesinius ryšius. Dalyviai turi galimybę susitikti ir kurti ryšius su išskirtiniais Lietuvos verslo, inovacijų, politikos ir visuomenės lyderiais.

MODERNIOS LIETUVOS PAŽINIMAS

Programa sukurta sutelkiant dėmesį į šiuolaikinės Lietuvos, jos gamtos ir kultūros pažinimą. Dalyviai turės galimybę keliauti po gražiausias šalies vietas ir miestus. Taip pat vyks į vizitus įmonėse, dalyvaus interaktyviuose seminaruose, ekskursijose ir nacionaliniuose renginiuose.

INDIVIDUALUS DĖMESYS

"Bring Together Lithuania" komanda siūlo individualų dėmesį kiekvienam kandidatui. Todėl mes neskelbiame  pozicijų viešai. Dažniausiai mes surandame arba sukuriame specialiai pritaikytą stažuotę kandidatams ir sudėliojame programą pagal dalyvių interesus.

KODĖL RINKTIS “JUNGTIS LIETUVAI” PROGRAMĄ?

 

  • Praturtink savo CV. Įgyk profesinės patirties.

  • Pažink Lietuvą. Sužinok daugiau apie protėvių šalies kultūrą, istoriją ir gražiausius kampelius su vietiniais gyventojais.

  • Pažink modernią Lietuvą. Aplankyk lyderiaujančias įmones (tarptautines ir vietines), startuolius ir Lietuvoje veikiančias organizacijas. 

  • Kontaktai. Galimybė susitikti su viešojo ir privataus sektorių lyderiais ir pokyčių kūrėjais.

  • Bendruomenė. Susipažink su vietiniais, motyvuotais ir aktyviais Lietuvos jaunuoliais iš viso pasaulio.

  • Socialinė atsakomybė. Atraskite socialinio verslo pavyzdžius Lietuvoje ir dalyvaukite socialinėje veikloje. 

dsc_6729.jpg
bottom of page