top of page
Ieškoti
  • Writer's pictureBring Together Lithuania

Eva Rapkauskaitė | Bring Together Lithuania istorijos

Sveiki, aš esu Eva Rapkauskaitė - Verslo ir Rusų kalbos studentė iš Trinity universiteto, Airijos. Šiemet prisijungiau prie Bring Together Lithuania programos ir atlieku praktiką Luminor banke! Luminor yra pakankamai naujas, tačiau sparčiai augantis bankas, siūlantis ypatingai daug galimybių, todėl labai džiaugiuosi, kad buvau Luminor Komunikacijų departamento komandos dalimi!

Šią vasarą nusprendžiau praleisti Lietuvoje, nes Bring Together Lithuania / Jungtis Lietuvai siūlė puikią galimybę vasarą praleisti išsiilgtoje Lietuvoj, bei pamatyti ir patirti pačiai, kaip veikia verslai, įmonės Lietuvoje!


Praktika Luminor banke buvo ypatingai įdomi! Aš turėjau galimybę išmokti vertingų profesinių įgūdžių, įgyti naujos patirties iš geriausių komunikacijos specialistų, kurie buvo labai palaikantys ir skatino mane siekti vis daugiau.


Visą Lietuvos jaunimą, gyvenantį užsienyje, raginu nedvejojant dalyvauti Bring Together Lithuania / Jungtis Lietuvai programoje. Savaitės, praleistos šioje programoje, buvo nuostabios ir labai įsimintinos, sužinojau bei išmokau ypatingai daug ir apie Lietuvą, ir apie kitus lietuvius, gyvenančius užsienyje. Visus nuotykius, susitikimus ir pokalbius prisiminsiu dar labai ilgai!
50 peržiūrų0 komentarų

Bình luận


white_logo_transparent_background.png
bottom of page