top of page
Ieškoti
  • Writer's pictureBring Together Lithuania

Bring Together Lithuania 2022 - Atidarymo ceremonija

"Bring Together Lithuania" 2022 - vasaros stažuočių ir modernios Lietuvos pažinimo programa lietuvių diasporos jaunimui buvo oficialiai atidaryta Kazickų šeimos rezidencijoje, Vilniuje. Programa šiemet pasitiko jau 5-osios kartos dalyvius.


Šiltus sveikinimo žodžius tarė Lietuvoje viešinti Kazickų šeimos fondo Niujorko biuro direktorė Neila Baumilienė, Vilniaus biuro direktorė Agnė Vertelkaitė ir programos vadovė Kamilė Perminė.

Ši atidarymo ceremonija oficialiai pradėjo jau penktus metus vykstančią “Bring Together Lithuania” programą, kurios metu lietuvių diasporos jaunimas susipažins su modernia Lietuva, joje įsikūrusiomis vietinėmis ir tarptautinėmis įmonėmis, organizacijomis.


Šešiolika dalyvių iš JAV, Kanados, Argentinos, Vokietijos, Nyderlandų, Danijos ir Rusijos stažuosis lyderiaujančiose Lietuvos įmonėse, startuoliuose ir organizacijose bent šešias savaites, keliaus po Lietuvą, susipažins su šiuolaikine Lietuva, verslo ekosistema ir kultūra.


Programa "Bring Together Lithuania" sukurta siekiant pritraukti lietuvių diasporos jaunimą aplankyti savo protėvių šalį, siekia suteikti lietuvių diasporos jaunimui galimybę įgyti profesinių įgūdžių, susitikti su pasaulio lietuviais ir pažinti šiuolaikinę valstybę.


Programa inicijuojama ir globojama Kazickų šeimos fondo, nuo programos pradžios tiki ir remia Lietuvių fondas. Prie programos plėtros prisiseda Ekonomikos ir inovacijų ministerija ir Užsienio reikalų ministerija.


11 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentários


white_logo_transparent_background.png
bottom of page