top of page
Ieškoti
  • Writer's pictureBring Together Lithuania

Šeštoji Bring Together Lithuania karta

Šią vasarą lietuvių išeivijos jaunimas turėjo galimybę iš naujo atrasti šiuolaikinę Lietuvą, daugiau sužinoti apie jos istoriją ir kultūrą, susipažinti su Lietuvos verslo pasauliu ir karjeros galimybėmis. Svarbiausia, kad unikali patirtis su programa "Bring Together Lithuania" paskatino jaunimą tapti jaunaisiais Lietuvos ambasadoriais.

Jau šeštą kartą iš eilės "Bring Together Lithuania" kartu su Kazickų šeimos fondu pakvietė lietuvių diasporos jaunimą į Lietuvą vasaros stažuotėms, kad jie įgytų profesinės patirties, atrastų šiuolaikinę Lietuvą ir taptų jaunaisiais Lietuvos ambasadoriais.

"Tikime, kad jei norime užauginti jaunuosius Lietuvos ambasadorius, aktyvius pasaulio lietuvius, turime suteikti jiems galimybę susipažinti su modernia, inovatyvia Lietuva. Jaunųjų diasporos lyderių programos "Bring Together Lithuania" tikslas - suteikti lietuvių kilmės jaunimui profesinės patirties ir parodyti jiems modernią Lietuvą. Jiems sudaromos galimybės atlikti praktiką pirmaujančiose Lietuvos įmonėse, valstybiniame sektoriuje, nevyriausybinėse organizacijose ir inovatyviuose startuoliuose. Be to, studentams numatytas aktyvus veiklų planas - unikalios galimybės pažinti šiandieninę Lietuvą, keliauti po gražiausias lankytinas vietas, susitikti su verslo ir viešojo sektoriaus lyderiais, tyrinėti lietuvybę ir skatinti juos prisidėti prie Lietuvos ateities savo idėjomis", - programos vizija dalijosi jos įkūrėja ir direktorė Kamilė Perminė.


Septyniolika dalyvių iš JAV, Kanados, Argentinos, Brazilijos, Nyderlandų ir Naujosios Zelandijos stažavosi lyderiaujančiose Lietuvos įmonėse, startuoliuose ir organizacijose šešias savaites, keliavo po Lietuvą, susipažino su šiuolaikine Lietuva, verslo ekosistema ir kultūra.

"Bring Together Lithuania" dalyviai turėjo galimybę atlikti su studijomis susijusią praktiką įvairiose įmonėse ir organizacijose, kaip: VšĮ “Baltijos aplinkos forumas”, UAB „Bored Panda“, VA Carito vaikų ir paauglių dienos centre „Vilties angelas“, DIO startuolis, UAB „Kongsberg Nano Avionics“, UAB „NordSecurity“, UAB „PricewaterhouseCoopers“, UAB „Skyllence“, UAB "Avia Solutions Group", UAB „Staticus“, VšĮ „Transparency International“, UAB "Perlukas", „Unnecessary films“ ir Vilniaus Universiteto mokslų centre, bioinformatikos institute.

Programa "Bring Together Lithuania" sukurta siekiant pritraukti lietuvių diasporos jaunimą aplankyti savo protėvių šalį, siekia suteikti lietuvių diasporos jaunimui galimybę įgyti profesinių įgūdžių, susitikti su pasaulio lietuviais ir pažinti šiuolaikinę valstybę.

“Kazickų šeimos fondas džiaugiasi galėdamas inicijuoti ir globoti "Bring Together Lithuania" vasaros stažuočių programą diasporos jaunimui. Mes tikime, kad jauniems žmonėms svarbu aplankyti savo protėvių žemę, turėti galimybę bendrauti su savo bendraamžiais, o svarbiausia – aktyviai įsitraukti į vertingas programas, kurios padeda plėsti savo žinias ir patirtį", – KFF prezidentė Jūratė Kazickaitė.

Programa inicijuojama ir globojama Kazickų šeimos fondo, nuo programos pradžios iniciatyvą tiki ir remia Lietuvių fondas. Nuo 2022 m. prie programos plėtros prisideda Ekonomikos ir inovacijų ministerija ir Užsienio reikalų ministerija.
4 peržiūros0 komentarų

Comments


white_logo_transparent_background.png
bottom of page