top of page
white_logo_transparent_background.png

Sveiki atvykę į

Bring Together LT

Išskirtinė galimybė praleisti vasarą Lietuvoje, įgyti profesinės patirties ir pažinti modernią valstybę

©Martynas Zaremba

We Connect Lithuania, 2018

Vizija

 

Pagrindinis "Bring Together Lithuania" programos tikslas - suteikti Lietuvos diasporos jaunimui galimybę įgyti profesionalių įgūdžių, susipažinti su kitais lietuviais iš viso pasaulio ir geriau susipažinti su modernia Lietuva. 6 savaičių vasaros stažuočių programos metu, lietuvių diasporos studentai ne tik turi galimybę pasisemti patirties pirmaujančiose kompanijose ir organizacijose, bet ir pažinti šiuolaikinę valstybę.

dark_logo_transparent_background.png
7U9A2115.jpg

©Martynas Zaremba

We Connect Lithuania, 2018

žemyn

 
"BRING TOGETHER LITHUANIA" / "JUNGTIS LIETUVAI"
PROGRAMĄ GLOBOJA
KFF logo.jpg
“Kazickų šeimos fondas džiaugiasi galėdamas inicijuoti ir globoti "Jungtis Lietuvai" vasaros stažuočių programą diasporos jaunimui. Mes tikime, kad jauniems žmonėms svarbu aplankyti savo protėvių žemę, turėti galimybę bendrauti su savo bendraamžiais, o svarbiausia – aktyviai įsitraukti į vertingas programas, kurios padeda plėsti savo žinias ir patirtį."

JURATE KAZICKAITE
KAZICKŲ ŠEIMOS FONDAS
APIE PROGRAMĄ

"Bring Together Lithuania" tęsia pilotinės "We Connect Lithuania" 2018 vasaros programos misiją ir plačiai kviečia tarptautinį lietuvių jaunimą įgyti profesinės patirties bei pažinti modernią Lietuvą. Programą remia ir globoja Kazickų Šeimos Fondas, programai vadovauja Kamilė Naraitė.​

 

Mes siekiame suteikti Lietuvos diasporos jaunimui galimybę praleisti 6 savaites (2019 m. Birželio 16 d. - liepos 26 d.) Lietuvoje, įgyti profesinės patirties bei atrasti šiuolaikinę Lietuvą. Vasaros stažuotės programos paraiškų teikimo procesas atviras nuo 2019 m. sausio 25 d. iki vasario 25 d.

PROFESINĖ PATIRTIS
IR RYŠIAI
MODERNIOS LIETUVOS PAŽINIMAS
INDIVIDUALUS DĖMESYS

"Bring Together Lithuania" suteikia galimybę lietuvių diasporos jaunimui 6 vasaros savaites stažuotis Lietuvoje įsikūrusiose lyderiaujančiose įmonėse, startuoliuose, viešajame sektoriuje ir organizacijose. O taip pat - užmegzti asmeninius ir profesinius ryšius. Dalyviai turi galimybę susitikti ir kurti ryšius su išskirtiniais Lietuvos verslo, inovacijų, politikos ir visuomenės lyderiais.

Programa sukurta sutelkiant dėmesį į šiuolaikinės Lietuvos, jos gamtos ir kultūros pažinimą. Dalyviai turės galimybę keliauti po gražiausias šalies vietas ir miestus. Taip pat vyks į vizitus įmonėse, dalyvaus interaktyviuose seminaruose, ekskursijose ir nacionaliniuose renginiuose.

"Bring Together Lithuania" komanda siūlo individualų dėmesį kiekvienam kandidatui. Todėl mes neskelbiame  pozicijų viešai. Dažniausiai mes surandame arba sukuriame specialiai pritaikytą stažuotę kandidatams ir sudėliojame programą pagal dalyvių interesus.

PARAIŠKŲ TEIKIMO PROCESAS
Nori įgyti profesinės patirties Lietuvoje?
Užpildyk paraiškos
formą
Būk pakviestas į interviu pokalbį
Sumokėk registracijos mokestį
Pasiruošk keliauti ir pradėti stažuotę Lietuvoje
40716-200.png
216710-200.png
filled-chat.png
money-icon.png
145570-200.png

KODĖL RINKTIS “JUNGTIS LIETUVAI” PROGRAMĄ?

 

  • Praturtink savo CV. Įgyk profesinės patirties.

  • Pažink Lietuvą. Sužinok daugiau apie protėvių šalies kultūrą, istoriją ir gražiausius kampelius su vietiniais gyventojais.

  • Pažink modernią Lietuvą. Aplankyk lyderiaujančias įmones (tarptautines ir vietines), startuolius ir Lietuvoje veikiančias organizacijas. 

  • Kontaktai. Galimybė susitikti su viešojo ir privataus sektorių lyderiais ir pokyčių kūrėjais.

  • Bendruomenė. Susipažink su vietiniais, motyvuotais ir aktyviais Lietuvos jaunuoliais iš viso pasaulio.

  • Socialinė atsakomybė. Atraskite socialinio verslo pavyzdžius Lietuvoje ir dalyvaukite socialinėje veikloje. 

bottom of page